Przez ostatnie lata stworzyliśmy efektywny system zarządzania treścią, który można w łatwy sposób dopasowywać do indywidualnych wymagań każdego klienta, tak aby spełniał postawione przed nim cele. Idea budowy i działania systemu Geopard CMS polega na jego modułowej formie. Zastosowanie takiego rozwiązania nadaje systemowi cechę elastyczności umożliwiającą dopasowanie poszczególnych aplikacji (modułów) do wymagań klientów, aby zapewnić im maksymalnie zoptymalizowane rozwiązania.

Oparcie budowy strony www o system Geopard CMS pozwala na administrację strony przez jego właściciela lub, ogólniej mówiąc, personel nie techniczny który posiada dostęp do internetu i potrafi obsługiwać podstawowe aplikacje biurowe (np.: Ms Office). Wprowadzanie wszelkich zmian merytorycznych, jak np.: modyfikacja treści strony, tworzenie galerii, dodawanie obrazków do treści, dodawanie plików do pobrania, dodawanie prostych formularzy, itp., odbywa się za pomocą przyjaznych dla użytkownika aplikacji, nie wymagających ingerencji w kod HTML.

U podstaw naszej ideologi leży kompleksowe działanie. W tym przypadku oznacza to, ze po stworzeniu strony, zapewniamy krótkie przeszkolenie wyznaczonych przez klienta osób, w trakcie którego zapoznajemy z budową systemu zarządzania treścią i pomagamy w poruszaniu się po jego stronach. W razie problemów lub wątpliwości służymy pomocą.