Geopard CMS - System Zarządzania Treścią
Geopard CMS - System Zarządzania Treścią
Geopard CMS - System Zarządzania Treścią
Idea i technologia
Przez ostatnie lata stworzyliśmy efektywny system zarządzania treścią, który można w łatwy sposób dopasowywać do indywidualnych wymagań każdego klienta, tak aby spełniał postawione przed nim cele.

GeopardCMS jest systemem będącym w ciągłym rozwoju, dostosowywanym do wymagań klientów. Każdego dnia dokładamy starań aby stawał się jeszcze doskonalszy, bardziej funkcjonalny, przyjazny i intuicyjny. Naszym klientom oferujemy wsparcie techniczne oraz dostęp do wszelkich aktualizacji, zapewniając nowoczesne i bezpieczne narzędzie do administracji serwisu internetowego.

GeopardCMS jest tworzony w oparciu o jeden z najpopularniejszych języków programowania skryptowego PHP oraz system baz danych MySQL. Celem zapewnienia bezpieczeństwa część kodu została zaszyfrowana.
Administracja serwisem stworzonym na bazie systemu zarządzania treścią Geopard CMS jest zadaniem na tyle prostym, że z powodzeniem może być wykonywana przez personel nietechniczny. Elementem charakterystycznym systemu jest zarządzanie uprawnieniami osób zaangażowanych w administrowanie serwisem. W praktyce oznacza to, że możliwe jest stworzenie nieograniczonej ilości profili użytkowników różniących się prawami dostępu do poszczególnych działów serwisu i powiązanych z nimi modułów.

Geopard CMS - System Zarządzania Treścią